אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

notepads2

דפי ממו, מוצרי נייר | נייר ממו | נירות דביקים

מחפשים דרך להפוך את הניירות במשרד למעניינים יותר? רוצים להפתיע את הלקוח שלכם עם מתנה איכותית שתעשה לו קצת סדר בחיים? דפי ממו דביקים או מוצרי נייר דפי ממו הם הדרך הנכונה ביותר לפרסום העסק שלכם. נכון שכמעט בכל משרד יש ניירות ממו דביקים אבל החוק הפרסומי הראשון בפירוש אומר:

"ככל שזה יותר מושך – זה מוכר יותר".

אנשים אוהבים ניירות ממו דביקים לא רק בגלל שהדפים הקטנים האלו הם מאוד שימושיים. הם עושים סדר במשרד, מונחים בכל מקום שאפשר לחשוב עליו, אפשר להשתמש ב- ניירות ממו דביקים בהתראה קצרה בכדי לרשום הודעות ומספרי טלפונים, להזכיר לעצמנו אירועים חשובים ואפילו לבדר את עצמנו בשעות שעמום ( כולנו "אשמים" בשרבוט עליהם מפעם לפעם ).

 כדי להפוך את אותם דפי ממו דביקים מוצרי נייר ליותר מושכים עבור לקוחות פוטנציאלים, ניתן לקחת בחשבון הוספת אביזרים שיוסיפו לתועלת שלהם. עבור חלק מהאנשים זה יכול להיות משהו פשוט כמו להוסיף עט פרסומי, דבר שיקל על השימוש ב- דפי ממו דביקים בהתראה קצרה ויהפוך אותך לזמין יותר. זוהי דרך אחת מוצלחת להפיכת דפי ממו דביקים ליותר מושכים.

 רוצים עוד רעיונות?

תוסיפו מגנט, ניירות ממו דביקים לפרסום, נהדרים בכל מקום ובכל זמן, בכדי לוודא שהם יישארו בדיוק איפה שאתם רוצים מומלץ לשלב אותם עם מגנט, כך תוכלו להצמיד אותם למקררים, ארונות תיוק ולמקומות נוספים מבלי להפוך את שולחן העבודה לסלט של ניירות. הלקוחות שלכם יאהבו את היכולת למצוא דפי ממו דביקים בדיוק כשיזדקקו להם.

תשתמשו ב- דפי ממו דביקים ביחד עם מחזיק ניירות כמגדיל ערך. גודל המחזיק יעזור לכם למצוא את ה- ניירות ממו דביקים ביתר קלות  ואם זה לא מספיק אז אפשר להתאים אותם אישית ולהדפיס עליהם סמלים כגון לוגו החברה שלכם, אתר החברה באינטרנט או כל מסר אחר. ניתן גם לעשות שימוש בדפי ממו דביקים, במידה ובחרתם במוצר זה יש לוודא שהניירות שהזמנתם יהיו במידות הנכונות. הוספת אביזרים נלווים ל- דפי ממו דביקים יתרמו לפרסום העסק שלכם. ניירות ממו דביקים הם מוצרי פרסום מוצלחים בזכות עצמם אבל ניתן בקלות להפוך אותם לעוד יותר מוצלחים בעזרת אביזרים נוספים.

אנו בסתיו מזמינים אתכם לגלות עולם שלם של מתנות פרסומיות מוצרי נייר ללקוחות שלכם, המקצוענים של סתיו כבר ממתינים לכם אז אל תחכו, כל רגע שעובר הוא לקוח שיכלתם לתפוס – חבל.

קנייה מהנה,

סתיו מוצרי פרסום
30 שנות ניסיון

לא מצאת את המוצר באתר?
כתוב לנו ותענה בהקדם עם מילוי פרטים!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

רוצים לקבל עוד הצעות ורעיונות? פנו עלינו!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

בנוסף, אנו נבצע עבורכם הדמיה גרפית מוחשית של המוצר שעל גביו ישובץ הלוגו שלכם לאישורכם.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

דילוג לתוכן