אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

הדפסת מחברות ממותגות

הדפסת מחברות ממותגות

אם אתם מחפשים שירותי פרסום לעסקים המניבים תוצאות ותורמים לבית העסק, הרי שאחד מהם הנו הדפסת מחברות ממותגות. אלה יכולות להינתן כמתנה לכל לקוח או עובד. הייחודיות שלהן היא שלכל אדם יהיה שימוש במחברות ממותגות, מה שיגביר את המודעות לבית העסק כמעט בכל מקום, כי היא פריט שתמצאו כמעט על כל שולחן עבודה משרדי. מחברת מיוחדת עם הלוגו של בית העסק תעניק משמעות מיוחדת לעובד או הלקוח.

הדפסת מחברות ממותגות מאמר 18734236_vertical-wirebound-sketchbook-mockup-top-view (1)

מהיכן נוצר הצורך למחברות ממותגות לעסק?

בין אם בית העסק שלכם מעביר הדרכה או קורס לעובדים, הם יזדקקו לפריט המרכז את כל החומר של אותו היום. לכן, הפתרון הנוח ביותר עבור פעולה זו היא להדפיס מחברות ממותגות של בית העסק. מחברות ממותגות לעסק יגבירו את המודעות העסקית, ידגישו את ערך בית העסק בכך שהשימוש בהן יהיה מיועד רק לכל מי שקשור לעסק. בנוסף, ואף באופן לא מודע, משתמשי המחברת הממותגת יכולים להפיץ את חזון העסקי שלכם לכל מקום בו הם יבקרו. כי בדומה לעטיפה של הספר, גם המחברת יוצרת משיכה והתעניינות לכל אשר יצפה בה.

מחברות ממותגות - מתנה לעובדים

אם אתם מחפשים פתרון לחג הקרוב, ואתם מעוניינים במתנה שתשמש גם כמוצר פרסום לבית העסק שלכם, הרי שהדפסת מחברות ממותגות זהו פתרון מתאים ביותר בכך שזאת פעולה שנחשבת למהירה ואינה מצריכה זמן לא רב בכדי שתוכלו לתת לכל העובדים שלכם מתנות לחג הקרוב

היו בטוחים רק בדבר אחד – שמחברת זו תנוצל עבור בית העסק שלכם. לא משנה אם העובדים יבחרו להפוך אותה ליומן המשימות שלהם, פריט בשביל לרשום בו דברים חשובים או תזכורות – חד משמעית שמחברת ממותגת עסקית תהיה קשורה למערך העבודה שלכם, כי המיתוג מזכיר למוח שלנו שיש להתייחס לבית העסק עצמו.

איך מעניקים משמעות למחברות ממותגות?

כאשר מבצעים הדפסת מחברות ממותגות, חשוב להבין מהי המטרה של ההדפסה. ניתן להדפיס מחברות ממותגות עם סמל הלוגו בלבד או שניתן לצרף משפטי מפתח למחברת (משפטים שיחדרו עמוק לתודעת העובדים או הלקוחות ויעזרו למיתוג העסק). בנוסף, אתם גם יכולים לכתוב לעובדים או לקוחות שלכם ברכה מיוחדת לצד סמל הלוגו.

הדפסת מחברות ממותגות מאמר 21249822_M010T050_Notebook_1 (1)

הדפסת מחברות ממותגות עם סתיו מוצרי פרסום

אם אתם מחפשים חברה אמינה ומקצועית לכל מוצרי הפרסום שיכולים לסייע לכם לקדם את בית העסק, הרי שאנחנו בסתיו מוצרי פרסום ערוכים להעניק לכם את המענה הדרוש בכל הקשור לרעיונות מקוריים ופרסומיים לעסקים, ובמיוחד להדפיס לכם מחברות ממותגות לעסק הישמשו את העובדים במהלך יום עבודתם או אפילו להגיע בתור מתנה ללקוחות. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר וביחד – נחשוב על רעיון ייחודי לבית העסק שלכם.

לא מצאת את המוצר באתר?
כתוב לנו ותענה בהקדם עם מילוי פרטים!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

רוצים לקבל עוד הצעות ורעיונות? פנו עלינו!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

בנוסף, אנו נבצע עבורכם הדמיה גרפית מוחשית של המוצר שעל גביו ישובץ הלוגו שלכם לאישורכם.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

דילוג לתוכן