אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית -ומשלוחים לכל הארץ

כאפיות ממותגות באיכות מעולה

השימוש בכאפיות ממותגות ככלי שיווקי בעולם הערבי והמודרני נעשה לרוב בין כלל העסקים השונים. לא משנה מה בית העסק שלכם מוכר, כאפיות תמיד יכולות לשמש את אנשי האיסלאם למטרות מגוונות ושונות כמו הטקסים למשל, ימי חג וגם הליכה למקומות הקדושים.

מאז ומתמיד נחשבה הכאפיה לבד חובה עבור גברים בכדי לכסות את שיער ראשם, אך בשנים האחרונות עם התקדמות עולם הסטייל, הומצאו להן כאפיות ממותגות עם מגוון רחב של מותגים שונים. החל ממותגים יוקרתיים ועד לבתי עסקים פשוטים יותר.

כאפיות בעיצוב חדש ואיכותי ומודרני

איך מעצבים את הכאפיה בעיצוב חדש ומודרני?

הכאפיות המסורתיות היו מגיעות לרוב בצבע לבן בלבד ולאחר מכן בהיסטוריה, נוספו להן עוד צבעים שהבדילו בין השבטים השונים וכיום – בעולם הערבי, צבע הכאפיות מבדיל בין מדינות איסלאם השונות. ישנן מדינות ערביות בהן נהוג לשים כאפיה לבנה ואילו שבמדינות אחרות, נהוג למזג את צבע הלבן של הכאפיה יחד עם הצבע האדום (לרוב בצורת משבצות), מה שמסמל דרגה בכירה גבוהה במעמד החברתי.

כאפיות ממותגות לעומת זאת יכולות אף להגיע בשילוב שונה של צבעים ולעיתים קרובות בצידן של הכאפיות יופיע סמל הלוגו של בית העסק, וככל שהלוגו יהיה יותר יוקרתי – כך גם איכות הכאפיה תהיה מתקדמת יותר.

מדוע כאפיה ממותגת זוכה לפופולריות רבה?

ממש כמו בעולם האירופאי והמערבי, שכולם נוטים ללבוש מותגי על – מה שמסמל את סמל הסטטוס החברתי והמעמד שלך, כך גם נהוג בארצות ערב השונות ללבוש את הכאפיה הממותגת שגם היא מסמלת עמדה חברתית מסוימת.

כמו שכבר הזכרנו – כאפיות ממותגות מגיעות עם סמלי מותגים, מה שאכן יכול להעיד על מעמד כלכלי – חברתי של לובש הכאפיה, שכן גם, כאפיות ממותגים מובחרים נעשות באמצעות בדים מובחרים ומיוחדים.

למי מתאימות כאפיות בעיצוב חדש?

אם עד לפני שני עשורים רק צעירים היו לובשים כאפיות ממותגות בעיצובים משתנים, אז כיום גם האנשים המבוגרים מתחילים ללבוש כאפיות מעוצבות ולא חוששים מכך. למרות שבעולם הערבי לא מקובל להכניס צבעים נועזים ומבריקים, הכאפיות הממותגות מצאו פתרון גם לזה – ברגע שהצבעים לא חייבים לכסות את הכאפיה כולה, אלא רק חלק קטן ממנה או להגיע אפילו בצורת פסים בודדים, מה שבהחלט יסמל את סמל המותג ומצד שני, יישארו בצבעים הלבנים המקובלים על החברה.

סתיו מוצרי פרסום וקידום מכירות – כאפיות ממותגות

אנחנו בסתיו מוצרי פרסום נסייע לכם במיתוג העסק עם המוצרים הבלעדיים שלנו וביניהם הכאפיות המיוחדות שאותן נשמח לייצר לבית העסק שלכם. כאפיות ממותגות מתגלות ככלי שיווקי יעיל שבו עסקים יכולים להשתמש לטובתם. העלות הנמוכה יחסית, בשילוב עם הפוטנציאל לנראות נרחבת, הופכת אותם להשקעה חכמה ומניבה – בדיוק מה שעסקים רבים מחפשים!

השאירו עוד היום את הפרטים שלכם באתר שלנו ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.

לא מצאת את המוצר באתר?
כתוב לנו ותענה בהקדם עם מילוי פרטים!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

רוצים לקבל עוד הצעות ורעיונות? פנו עלינו!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

בנוסף, אנו נבצע עבורכם הדמיה גרפית מוחשית של המוצר שעל גביו ישובץ הלוגו שלכם לאישורכם.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

דילוג לתוכן