אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית -ומשלוחים לכל הארץ

מדריך קצר לנהג החדש

נהגים חדשים? כדאי שתדעו

נהיגה יכולה להיות חוויה מרגשת ומאיימת כאחד, במיוחד עבור נהגים חדשים. יש הרבה חוקים ותקנות שצריך לעקוב אחריהם, ולא בטוח שאתם תזכרו את כלל החוקים איך שתקבלו את הרישיון. במיוחד עבורכם ריכזנו את שלושת הטיפים החשובים עבור נהגים חדשים שישמרו על החיים שלכם במהלך הנסיעה. טיפים שכדאי וחשוב מאוד ליישם במהלך כל נהיגה, עד שתרגישו מספיק בטוחים בנהיגה ובתגובה שלכם על הכביש.

מדריך קצת לנהג החדש

3 טיפים לנהג החדש – שחשוב ליישם אותם

נהגים חדשים צריכים תמיד להיזהר יותר על הכביש על פני הנהגים הוותיקים. הטיפים הבאים יעזרו לכם לעשות זאת ולהיזכר במהירות בכללי הנהיגה:

  1. עשו את כל הפעולות לאט!

ההמלצה התמידית לנהגים חדשים (בעיקר), זה לעשות את כל פעולות הנהיגה באיטיות. החל מכניסתכם לרכב, הקפידו לבצע את כל הפעולות באיטיות מוחלטת – כדי לוודא שלא שכחתם כלום. חגרו את עצמכם, כוונו את מושב הנהג כך שיהיה לכם נוח לנהוג בו, וודאו כי המראות מכוונות והנה אתם מוכנים לנסיעה שלכם.

הסיבה שחשוב לבצע את הדברים באטיות, זה בשביל שלא תשכחו לבצע את כל הפעולות. אצל נהגים וותיקים הפעולות הללו כבר חקוקות עמוק בתוך המוח, אבל אצל נהגים חדשים, אין עדיין את הריאקציה האוטומטית שיכולה לאפשר להם לבצע את כל הפעולות מבלי לשכוח כלום.

  1. יהיו ערנים במהלך הנהיגה!

ערנות במהלך הנהיגה זה דבר מאוד חשוב! גם עבור הנהגים החדשים וגם עבור הנהגים הוותיקים. אין ספק שנהיגה דורשת ניסיון רב, ואם אתם נהגים חדשים שעדיין לא מכירים את הכבישים כראוי, אז חשוב מאוד שתהיו ערנים, כי גם עייפות קלה יכולה להוציא אתכם מהריכוז – מה שעלול להיות דבר מאוד מסוכן גם לכם וגם לשאר כלי הרכב שנוסעים לצידכם.

  1. סעו עם נהגים וותיקים

ההצלחה הגורפת לכל הנהגים החדשים, גם עבור אלו שהם מעל לגיל 24 וכבר לא נדרשים למלווה במהלך הנהיגה, זה לנסוע תקופת זמן התחלתית עם נהג מנוסה שיוכל ללמד אתכם את כל תנאי הדרך ולהזכיר לכם את כללי הכביש (למרות שכבר עברתם טסט בהצלחה). ריענון תמידי ומשוב על הנהיגה שלכם, יכולים לעזור לכם לבצע את הנהיגה כראוי וללמוד לתפקד נכון במהלך הנסיעה. הקפידו גם לנסוע עם שלט נהג חדש על הכביש (כמו שדורש החוק), מה שיכול להתריע לנהגים הוותיקים כי יש לידם נהג חדש שמומלץ לשמור ממנו מרחק.

נהג חדש

סתיו מוצרי פרסום – מוצרים ממותגים לקידום מכירות

אנחנו בסתיו מוצרי פרסום וקידום מכירות, ערוכים לספק עבורכם מגוון מוצרים ממותגים לבית העסק ולהפוך את הנסיעה שלהם לנוכחת בכבישי ישראל.

לוחית רישוי ממותגת זו הדרך הטובה ביותר למתג את בית העסק שלכם, ואין לנו שום ספק בכך שכל מי שיסע לצידכם, יבחין בנוכחות הרכב הממותג שלכם.

אם אתם מעוניינים למתג את בית העסק שלכם מחדש, השאירו לנו את הפרטים שלכם באתר ונציגנו יחזרו אליכם במהרה.

לא מצאת את המוצר באתר?
כתוב לנו ותענה בהקדם עם מילוי פרטים!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

רוצים לקבל עוד הצעות ורעיונות? פנו עלינו!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

בנוסף, אנו נבצע עבורכם הדמיה גרפית מוחשית של המוצר שעל גביו ישובץ הלוגו שלכם לאישורכם.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

דילוג לתוכן