אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית -ומשלוחים לכל הארץ

מוצרי פרסום לעסק - למה חשובים?

מוצרי פרסום לעסק

אם יש דבר אחד שכל בעל עסק או חנות מעוניין בו יותר מתמיד אלה מוצרי פרסום לעסק. כי הרי אלה הם עם הפוטנציאל הגדול ביותר עבורו להגדיל את המכירות החודשיות. ולכן, מוצאים עצמם בעלי עסקים רבים מחפשים אחר אפיקי פרסום נוספים למעט הפרסום ברשתות החברתיות, ואם יש לכם חנות משלכם או שאתם מעוניינים למשוך את קהל הלקוחות מבית העסק בקרבת מקומכם – אז למה שלא תשמשו במוצרי פרסום לעסק שיכולים להניב לכם את התועלת הגדולה במשיכת לקוחות היישר אל עבר החנות שלכם או שאפילו לאתר האינטרנט.

מוצרי פרסום לעסק souvenir_01

מוצרי קידום מכירות - מה הם?

אתם תופתעו לגלות, אבל מוצרי קידום מכירות נמצאים בכל מקום, ולרוב אפילו העין שלנו לא תבחין בכך שמדובר במוצר המיועד לפרסום. מבין מוצרי קידום מכירות שקיימים, אתם תוכלו למצוא כל פריט אפשרי בעולם שיגיע עם משפט שיווקי אודות בית עסק מסוים או עם הדפס של הלוגו (מה שברוב הפעמים יוצר פרסומת סמויה לעין שלנו, או אפילו פרסומת שאמורה לתזכר לאנשים אודות קיימות בית העסק – את טעם החיים למשל, אתם כבר מכירים?).

הרי שחברת "קוקה קולה" דאגה להשחיל לנו במסרים סמויים שהופיעו בעשרות אלפי מקומות, את המשפט הגורס כי קוקה קולה הינה טעם החיים. בין אם היה מדובר בפרסומות או במיתוג על גבי חולצות, פחיות, פריטים שונים – אין ספק שמרבית האנשים בעולם יענו לכם שטעם החיים הוא, קולה קולה.

רעיונות למוצרי פרסום לעסקים

אם אתם מחפשים את הרעיונות לצורך פרסום בית העסק, הרי שהפתרון עבורכם יהיו מתנות ממותגות! מתנות קטנות בדמות מוצרי פרסום אשר מגיעות בתור שקיות ממותגות, כוסות, ספלים, צלחות , עטים למשרד, אוזניות, חולצות, מטריות, בקבוקים ועוד מגוון רחב של מיתוגים אפשריים שיכולים לאפשר לכם למתג את בית העסק שלכם – והכי חשוב, בכל מקום אפשרי ובכל עונות השנה!

לפעמים פנקסים, מחברות, מוצרי טקסטיל, גאדג'טים מגניבים למשרד ועוד מגוון רחב של פריטים, הם אלו אשר יעזרו לבית העסק שלכם למתג את עצמו ובכך לחלחל לתודעה של לקוחות רבים שיכירו בכם בתור מותג עילאי של שירות מסוים (וגם אם התהליך הנ"ל ייקח מעט זמן, תאמינו לנו שבסופו של דבר זה ישתלם).

מוצרי קד"מ 15303

פרסום לעסקים בצורה סמויה

נניח שאתם מעוניינים שהלוגו של בית העסק שלכם, יגיע לעיניי לקוחות של אנשים שונים – פסיכולוגים ומומחים טוענים שכדי שאנחנו נסמוך על שירות מסוים של נותן השירות, אנחנו צריכים להיפגש עם השירות שלו בשלושה מצבים שונים. אז איך לתת לבית העסק שלכם לחלחל לתודעה באופן סמוי בחיי היומיום? אלו צריכים להיות פריטים בסיסיים שיכולים להשתלב באופן רגיל בחיינו, ולצד זאת על הפריטים הללו יופיע שם בית העסק שלנו עם צבעי המותג. למשל, זה יכול להיות בקבוק עם הלוגו שלנו ואותו האדם שיסתובב בכל מקום עם הבקבוק, בעצם יחשוף את שירות בית העסק שלכם לתודעת האנשים שמסביבו.

מוצרי פרסום לעסק בחיפה

אם אתם מחפשים פתרונות פרסום מתקדמים , הרי שאנחנו בחברת "סתיו" נעניק עבורכם את כלל הפריטים השווים והמגניבים ביותר לצורכי מיתוג עסקי ייחודי ומקורי בכל זמן ובכל עת!

לא מצאת את המוצר באתר?
כתוב לנו ותענה בהקדם עם מילוי פרטים!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

רוצים לקבל עוד הצעות ורעיונות? פנו עלינו!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

בנוסף, אנו נבצע עבורכם הדמיה גרפית מוחשית של המוצר שעל גביו ישובץ הלוגו שלכם לאישורכם.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

דילוג לתוכן