אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

מוצרי פרסום ממותגים - אילו כדאי לבחור?

מוצרי פרסום ממותגים

בעוד שעסקים רבים בוחרים למתג עצמם באמצעות מוצרי פרסום ממותגים, תמיד נשאלת השאלה הכי חשובה: "איזה מוצר ממותג ישיג לי הכי הרבה תוצאות?" והאמת היא, שלפעמים אין לדעת. לפעמים, הצלחה עסקית זאת פשוט הרגע והמוצר הנכון נפגשים, ומייצרים עלייה במכירות. אבל חד משמעית שכולם יודעים שאם לא תנסו לפחות, אז בטוח לא תצליחו.  לכן, חשוב מאוד לבחור מוצרי פרסום בקפידה יתרה ומומלץ להתבסס על כמה כללים חשובים.

מוצרי פרסום ממותגים מאמר

איזה מוצרי פרסום לעסקים יכולים להביא תוצאות?

כשאנחנו אומרים "מיתוג עם תוצאות" אנחנו מתכוונים לכך שהמוצר ימתג אתכם בצורה כל כך טובה עד שאתם תרגישו שכמות המכירות בעסק שלכם עולה! 

בואו וניזכר שניה במה שרשת מקדונלדס נהגה לעשות איי שם בתחילת שנות ה-2000, מקדונלדס הישראלית נהגה לחלק לכל ילד בלון ממותג בסיום כל ארוחה – יודעים למה? כי האינטרס של מקדונלדס היה להשאיר אצל הילד חוויה חיובית וזכורה במיוחד, כך שהילד ירצה לחזור. אם כך, המוצר המיתוגי של רשת מקדונלדס, היה הבלון הממותג שלה שהיא העניקה לכל ילד הביתה בסיום הארוחה. מה היה קורה כשהילדים היו יוצאים מהסניף עם הבלונים היפים והצבעוניים (והכי חשוב – ממותגים) כל הילדים סביבם, גם הם רצו בלון כזה, וההורים שלהם מיהרו לקחת אותם ישירות אל הסניף הקרוב!

אז מה המסקנה?

המסקנה היא כי עליכם לחשוב על מוצרי קידום מכירות שימשכו לקוחות נוספים לסניף שלכם. גם רשתות קפה רבות בוחרות להפתיע את הלקוחות שלהם עם מתנות ממותגות הגורמות ללקוחות פוטנציאליים נוספים להגיע לסניפי הרשת.

מוצרי פרסום לעסק שהלקוחות ישתמשו ביום - יום

שיטה נוספת שיכולה לעבוד מאוד בקניית מוצרי פרסום זה להביא ללקוחות שלכם מוצר שימושי ליומיום!  הבעיה של רוב העסקים זה שהם מביאים מוצרי פרסום שללקוחות שלהם אין מה לעשות איתם, ופה בדיוק בית העסק מפסיד כסף. נסו ללכת על מוצרי פרסום שימושיים כגון:

מוצרי פרסום לעסקים אצל סתיו

אנחנו בסתיו נעזור לכם להשיג את מוצרי הפרסום השווים ביותר לכל בית עסק! שנות ניסיון רבות בתחום הובילו אותנו לפתרונות מיתוג מעניינים ומתאימים לרבים מבתי העסקים. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר לנו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

לא מצאת את המוצר באתר?
כתוב לנו ותענה בהקדם עם מילוי פרטים!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

רוצים לקבל עוד הצעות ורעיונות? פנו עלינו!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

בנוסף, אנו נבצע עבורכם הדמיה גרפית מוחשית של המוצר שעל גביו ישובץ הלוגו שלכם לאישורכם.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

דילוג לתוכן