אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית -ומשלוחים לכל הארץ

מחברות ממותגות לעסק

מחברות ממותגות לעסק

אם יש אפשרות מיוחדת ומגניבה ביותר למיתוג בית העסק, הרי שאלו הן מחברות ממותגות.ואל תטעו.. הן לגמרי ממלאות את המטרה שלשמה הן נוצרו.  מחברות ממותגות לעסקים שיתאימו לכל העובדים החדשים שמגיעים לקורס חדש של חברה או ארגון. יתרונותיהן של מחברות ממותגות הן רבות ויכולות להשפיע לחיוב גם על מערך העובדים שלכם וכן גם על הסביבה החיצונית.

מחברות ממותגות מאמר m018t031_feb_2322_note_book_mockup_05

למה עסק צריך מחברת ממותגת?

בכדי לענות על השאלה הזאת, בואו וניזכר בתפקידה של המחברת –  לרכז לעובדים וללקוחות שלכם את כל החומרים החשובים הנוגעים לבית העסק שלכם

זאת ועוד, מחברת ממותגת תעזור לעובדים שלכם לארגן את הדפים וליצור סדר במטלות היומיומיות שלהם. המחברות נוצרו עוד עם המצאת הנייר ולא סתם כך החזיקו מעמד לאורך שנים מרובות, עשורים ואפילו מאות (כי כנראה שהן אכן מועילות לאנשים רבים, ואם לא כך היה הדבר – אין ספק שאף אחד לא היה משתמש בהן).

מחברות ממותגות לעסקים - יתרונות

הרי השאיפה הגדולה ביותר של כל בעל עסק המעוניין להגדיל את החשיפה של המותג שלו זה ליצור חשיפה נרחבת לבית העסק בסביבה המקומית והארצית. 

אז אחד מהמוצרים הללו הינו המחברת המממותגת. שאין ספק שיש לה שימוש רב ונרחב גם בבית העסק עצמו, ויכולה להגיע גם למקומות שבהם העובדים שלכם יבחרו לצאת עם המחברת המיועדת.

מחקרים מוכיחים שבכדי שבית עסק מסוים יראה לנו אמין, אנחנו צריכים להיחשף לשם שלו או ללוגו מספר רב של פעמים, עוד לפני שנבחר לקבל ממנו את השירות או להזמין מוצרים. חשיפת בית העסק או הלוגו באמצעות מחברת, זהו אמצעי מיוחד שבהחלט אפשר ליישם אותו, ואגב, לא חייב להגיע בתור מתנה לעובדים בלבד, אלא שניתן לשלוח מחברת ממותגת אישית ללקוחות בית העסק, ובכך להנעים ולחמם את הלב לקראת החגים המתקרבים ולחזק את תודעת השירות והמותג שלכם בפני רבים אחרים.

מחברות ממותגות לעסקים מאמר 14971

אילו מתנות ממותגות יכולות להגיע עם המחברת?

בדיוק כאן נכנס יתרון נוסף למחברת ממותגת, שהרי מחברת מוגדרת כפריט שמצריך כלי כתיבה, ובדיוק במצב הזה אתם יכולים להציע לעובד, ללקוח או לכל אדם אחר – עטים ממותגים, חוצצים ממותגים, קלמרים, פנקסים ועוד פריטי כלי כתיבה שגם הם יגיעו עם המיתוג שלכם, ובכך בעצם תוכלו להפיץ לכל עבר את תודעת המותג של העסק שלכם!

ישנה תפיסה רווחת שטוענת שבכדי שבית עסק יראה רציני ואמין, הוא חייב לחשוב על המיתוג שלו. לפעמים לא די בכך שלבית עסק יהיה אתר מעוצב ונוכחות ב- פייסבוק ו – יוטיוב (אין ספק שהדברים הללו תורמים רבות לעסקים). אך חלקנו כבר אולי שכחנו שגם שיטות המיתוג המסורתיות, עדיין עובדות – ועובדות מצוין!

מחברות ממותגות בוחרים אצל סתיו מוצרי פרסום

אם אתם מחפשים אחר מחברות ממותגות או מחברות ספירלה ממותגות (שאגב, נחשבות לנוחות במיוחד לשימוש יומיומי). תוכלו למצוא באתר של סתיו! כל מוצרי הפרסום שבעולם באתר של סתיו. אנו מתחייבים להביא עבורכם את כל הרעיונות המבריקים והמקוריים למתנות ממותגות לעסקים וללקוחות.

אצלנו בסתיו, אנחנו דוגלים בתודעת שירות יוצאת מן הכלל, ואם תחליטו להזמין דרכנו מחברות ממותגות, הרי שההזמנה תבוצע בסטנדרט האיכות הגבוה ביותר, תוך הקפדה על לוחות זמנים מדויקים.

לא מצאת את המוצר באתר?
כתוב לנו ותענה בהקדם עם מילוי פרטים!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

רוצים לקבל עוד הצעות ורעיונות? פנו עלינו!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

בנוסף, אנו נבצע עבורכם הדמיה גרפית מוחשית של המוצר שעל גביו ישובץ הלוגו שלכם לאישורכם.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

דילוג לתוכן