אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית -ומשלוחים לכל הארץ

מיתוג מוצרים - מה זה ?

מיתוג מוצרים

אחת הדרכים המיוחדות ביותר לשווק את בית העסק שלכם זה באמצעות מיתוג מוצרים. כאשר אנחנו מדברים על אפשרויות מיתוג, מדובר בכל הפריטים מהקטנים ועד הגדולים שניתן להדפיס עליהם את הלוגו שלכם, ובכך הפריט ישמש כמוצר פרסום או קידום מכירות (בזכות העובדה שדבר הקיימות אודות העסק שלכם, ייחקק בתודעה של הלקוחות והאנשים הסובבים אתכם).

מיתוג מוצרים asian-advertising-designer-creative-start-up-team-discussing-ideas-office (1)

למה מיתוג חשוב לעסק?

רבים מאיתנו שומעים את האמירה: "חשוב למתג את בית העסק", אך, מה טוענת האמירה הזו ומהיכן נוסדות שורשיה? מדוע בכלל חשוב למתג את העסק שלנו ועוד על מגוון רחב של מוצרים (שלרוב לא יהיה לנו קשר אליהם).

על שאלה זו ענו פסיכולוגים רבים כאשר דנו בנושא "יצירת אמינות של בית עסק". כל בית עסק שרוצה להיראות אמין ובטוח ללקוחותיו – ישדר את נוכחותו ודבר הקיימות שלו בפני כל שכבות האוכלוסייה ( כי אם אני משתף את כולם בזה שאני קיים – אנשים ידעו שאני אכן קיים).

זאת היא בעצם המשמעות של פרסום לוגו על מגוון רחב של מוצרים שונים. ברגע שבית העסק שם את הלוגו שלו בכל מקום וסביבה – באופן מידי התודעה שנוצרת לאנשים רבים, זה שבית העסק שלכם קיים ופועל, ובאופן מידי אנשים יתחילו להתעניין בשירותים ובמוצרים שלכם (או לכל הפחות יבדקו מי אתם ומה אתם מציעים).

סיבה נוספת למיתוג מוצרים

אם חשבתם שלתחום מיתוג המוצרים קיימת רק סיבה ואחת ויחידה והיא, לצורכי קידום מכירות – אז טעיתם. מיתוג מוצרים בבית העסק יסמל את הבית של אותו העסק, ואם לאחרונה עברתם משרד או שפתחתם סניף חדש של חנות או דוכן, אין ספק שמיתוג מוצרים במקום המיועד יעזור לכם בקישוט בית העסק באופן מקורי ומיוחד עם הלוגו שלכם.

רבים מבעלי העסקים ישקיעו מזמנם בתכנון הנראות העסקית אשר כוללת שילוב מיוחד של צבעים התואמים ללוגו, אז אם אתם כבר מתאימים את בית העסק שלכם על פי הצבעים המועדפים עליכם, למה שפשוט לא תמתגו בו מוצרים מיוחדים ומגניבים שיהיו שם בכל פינה ומעבר (וככה בעצם, לאט לאט, אתם תצליחו להגיע לאנשים נוספים וללקוחות שירכשו או ישתמשו בשירותים שלכם).

מיתוג מוצרים branding-strategy-marketing-business-graphic-design (1)

אילו מוצרי קד"מ קיימים?

רובכם הגדול וודאי יתקשה להבין זאת, אך קיימים אלפי מוצרי פרסום וקידום מכירות שיעזרו לבית העסק שלכם להגיע לכל מקום! אלו יכולים להיות כלי כתיבה, מחברות, ספרים, כוסות מעוצבות עם ההדפס של הלוגו שלכם, מעמדים לניירות ופריטים שונים למשרד. ובעצם – כל מה שאתם רק תרצו. גאדג'טים מיוחדים לטלפון הנייד בדמות מגן לטלפון, תיקים, ארנקים, מחזיקי מפתחות, אוזניות ועוד.

איפה ניתן להשיג מוצרי קידום מכירות?

אם הגעתם למסקנה שבית העסק שלכם חייב להתחדש ולצעוד אל העתיד הגדול והמצליח – הרי שהגיע הרגע לפרסם את בית העסק שלכם בכל הדרכים המיוחדות! וזאת בדיוק הסיבה שאנחנו בסתיו, דאגנו לרכז עבורכם את כל המוצרים המיוחדים ביותר שאפילו לא חלמתם עליהם!

מגוון רחב של מוצרי פרסום ומוצרי קידום מכירות מחכים לכם באתר של חברת סתיו – כל מוצרי הפרסום שבעולם . ויחד איתנו נושא מיתוג מוצרים לא היה קל ופשוט יותר מאשר עם חברה אמינה ומקצועית שתדאג לספק לכם את השירות המקצועי ביותר בתחום מיתוג המוצרים. 

אז למה אתם מחכים?

השאירו לנו את פרטים ותוכלו לרכוש דרכנו את כל המוצרים הממותגים לבית העסק שלכם. 

לא מצאת את המוצר באתר?
כתוב לנו ותענה בהקדם עם מילוי פרטים!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

רוצים לקבל עוד הצעות ורעיונות? פנו עלינו!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

בנוסף, אנו נבצע עבורכם הדמיה גרפית מוחשית של המוצר שעל גביו ישובץ הלוגו שלכם לאישורכם.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

דילוג לתוכן