אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

אספקה מידית - ומשלוחים לכל הארץ

סיכות דש ממותגות - כל היתרונות

סיכות דש ממותגות

מהן סיכות דש ממותגות ? מהיכן הן הגיעו לתרבות שלנו? מה שימושן ואיפה אנחנו מוצאים את סיכות הדש בחיי היומיום שלנו? במיוחד עבורכם ריכזנו את כל המידע הנחוץ אודות סיכות דש מיוחדות! ואנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה מהנה ולגלות איך סיכות ממותגות יכולות לעזור למתג את בית העסק שלכם באירוע חברה ייחודי.

אז מה הן סיכות דש?

מסתבר שסיכות דש נמצאות איתנו כבר מאות שנים, ונחשבות לאחד הסמלים הוותיקים שממתגים את האדם בחברה שלנו. סיכות דש עם מיתוג של ארגונים, בחירות, אירועים מיוחדים וכנסים – סיכות דש לא סתם כך נוכחות על גבי החליפה שלנו, הן באות לסמל השתייכות למעגל החברתי. 

עד לפני שנים ספורות, בכדי לייצר סיכות דש היה צריך לעצב אותן באמצעות מעצב ייחודי שהתמחה בעיצוב הסיכות, ולהביאן לבית דפוס מתאים שיכול היה להכין הדפס של הסיכה. כיום, עקב התפתחות עידן האינטרנט ומערך טכנולוגיית הדפוס, ניתן לייצר סיכות דש בקלות ובמהירות.

הדפסת סיכות דש בעיצוב אישי

סיכות דש ממותגות שיתאימו לכל אירוע חברה או עבור הקרובים שלכם. סיכות דש בעיצוב אישי, כזה שאתם תבחרו להדפיס למטרת כל מאורע מיוחד וחברתי. הייחודיות של סיכות הדש שהן יכולות לאחד את כלל השותפים לאירוע הייחודי שאתם הולכים לארגן, וככה בעצם לא משנה איזה אירוע אתם הולכים להרים, הדפסת סיכות דש תחסוך עבורכם זמן יקר במיוחד ותסמל את כלל המשתתפים עם מטרת האירוע.

בטח יצא לכם להגיע לאירועי התרמה, טקסי זיכרון או ימי ציון ולהבחין בכלל המשתתפים נושאים עימם סיכות דש ממותגות. ונסו לחשוב על זה, כי לא מדובר בסתם תופעה. סיכות דש ממותגות נועדו לסמן את ההשתייכות שלנו לימים המיוחדים הללו, כי מי שלא עונד את הסיכה, לא נחשב כאדם המביע הזדהות עם המאורע.

הדפסה על סיכות לצרכי מיתוג

כל בית עסק שמחפש את הדרך למתג את עצמו באירוע חברה או אירוע התרמה בחסות בית העסק, יספק למאורע החגיגי והמיוחד סיכות דש ממותגות עם העיצוב העסקי הנבחר. הייחודיות של סיכות הדש היא, שהן מבליטות את התמונה או הכיתוב אשר מופיע עליהן, וברגע שכל המשתתפים יענדו את הסיכות, כן הדבר יועיל למיתוג העסקי. קיימות אינספור דרכים שונות למיתוג עסקי יעיל ומצליח, אבל לא כל כך פשוט להכריח אדם לענוד פריט ייחודי עם לוגו או שם בית העסק (אלא אם עושים זאת באמצעות סיכות דש ממותגות וייחודיות לכבוד אירוע חברה).

סיכות ממותגות - סתיו מוצרי פרסום

אם אתם מחפשים סיכות דש בעיצוב אישי, הרי שהגעתם למקום הנכון! סתיו מוצרי פרסום מציעה עבורכם מגוון רחב של הדפסת סיכות בעיצוב אישי ומיוחד, כזה שיתאים לכל מתנה או אירוע חברתי ויהפוך את מפגש החברים שלכם ללא פחות ממושלם! 

הדפסה על סיכות שלא יורדת לעולם, ותוכלו למתג את בית העסק שלכם באמצעות סיכות דש ממותגות. באתר החברה שלנו אתם תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מוצרי פרסום ומיתוג שונים שמתאימים לחברות וארגונים, בתי עסק או כל מי שמחפש את הדרך למתג את השירות או המוצר שלו.

לא מצאת את המוצר באתר?
כתוב לנו ותענה בהקדם עם מילוי פרטים!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

רוצים לקבל עוד הצעות ורעיונות? פנו עלינו!

למען ייעול העבודה, אנו ממליצים לכם להעביר אלינו את בקשתכם בדוא"ל ונענה מיידית.

בהצעה מפורטת עם תמונות של המוצרים המוצעים שישלחו אליכם בהודעה חוזרת.

בנוסף, אנו נבצע עבורכם הדמיה גרפית מוחשית של המוצר שעל גביו ישובץ הלוגו שלכם לאישורכם.

  • נא ציין את זמן האספקה הרצוי

משרדי סתיו – תצוגה

דילוג לתוכן